Belgegeçer
0 246 232 40 63
WEB
https://hidemiralay.meb.k12.tr
Adres
Davraz Mahallesi 3958 Sokak No 17/1 32300 Merkez/Isparta
Vizyon
Çağın gereklerine uygun güvenli ve sıcak bir ortamda, öğretmenlerimizle, yediden yetmişe herkese hizmet vererek önder ve örnek bir kurum olmaktır.
Misyon
Özgüvenini kazanmış; milli, ahlâkî ve kültürel değerlere bağlı; sorumluluk bilincine ve sevgi, saygı, yardımlaşma ve hoşgörü duygularına sahip; yeteneklerinin farkına varan ve onları geliştirme fırsatlarını değerlendirebilen; kitap okuma sevgisi pekişmiş ve düzenli kitap okuma disiplinini kazanmış; vatanını ve milletini seven bireylerden meydana gelen bir toplumun oluşmasına katkı sağlayan bir eğitim kurumuyuz.
Başarılar
Sportif Başarılar
2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı:
1) 21.01.2016: 3/B sınıfından öğrencimiz Berfu ÖZKÖK, Mersin´de düzenlenen Akdeniz Bölgesi Yüzme Şampiyonasında 50 metre sırt üstünde bölge 3. Oldu.
2) 18.04.2016: Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası sonucunda Berkay İnak il birincisi oldu.
3) 18.04.2016: Masa tenisi minik kız ve erkek takımlarımız il birincisi oldu.
4) 27.02.2016: Satranç turnuvasında Berkay İnak il birincisi oldu.
5) 27.02.2016: Kız yüzme takımımız il birincisi oldu.
6) 08.06.2016: 4. Sınıflar arası Formula yarışmasında okulumuz il birincisi oldu.
7) 31.05.2016: İlkokul 1.Sınıflar arası Kurbağacık yarışmasında okulumuz il ikincisi oldu.
2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı:
1) 23.05.2017: Okullar arası minikler basketbol şampiyonasına katılan minik basketbol takımımız Isparta 4.sü oldu.
2) 27.04.2017: Okullar arası yüzme yarışmalarında minik-A kız takımımız il birincisi, minik-B kız takımımız il üçüncüsü, minik erkek takımımız il dördüncüsü oldu.
3) 14.03.2017: Okullar arası masa tenisi turnuvasında kız takımımız il birincisi, erkek takımımız il üçüncüsü oldu.
4) 13.02.2017: Okullar arası satranç turnuvasında okulumuz, birinci ile aynı puanı paylaşarak ikinci oldu.
5) 05.02.2017 tarihinde Mersin´de yapılan yüzme yarışmalarında öğrencimiz Berfu ÖZKÖK; 50m sırtta 10 yaş kızlarda Akdeniz 1. oldu. 50m kelebekte 10 yaş kızlarda Akdeniz 2. oldu. 4x50m karışıkta Akdeniz 2. oldu. Öznur METİN; 50m Sırtüstü Akdeniz 1.si, 50m Kelebek Akdeniz 1.si, 200m Karışık Akdeniz 1.si, 4x50m Serbest Bayrak Akdeniz 2.si, 4x50m Karışık Bayrak Akdeniz 2.si oldu.
6) 12.02.2017: Mehmet Emin PERÇEMKAYA, snowboard yarışmasında il birincisi oldu.
7) 22.01.2017: Okullar arası Cimnastik yarışmalarında, okulumuz takım halinde il birincisi oldu.
8) 25.05.2017: Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İlkokul Fiziksel Etkinlik (İFET) Oyunlarında okulumuz, 80 puan alarak il birincisi oldu.
9) 25.05.2017: Isparta Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği 3. Sınıflar arası Roket yarışmasında okulumuz il birincisi oldu.
10) 23.05.2017: Isparta Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği 2. Sınıflar arası Zıp-zıp(İp atlama) yarışmasında okulumuz il ikincisi oldu.
11) 22.05.2017: Isparta Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği 1.Sınıflar Arası Kurbağacık yarışmasında okulumuz il birincisi oldu.
2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı:
1) 26.04.2018: 2.sınıflar arası bayrak yarışında okulumuz erkeklerde il birincisi, kızlarda il dördüncüsü oldu.
2) 16.04.2018: Okullar arası Yüzme Yarışmalarında minik kız takımımız il birincisi, minik erkek takımımız il dördüncüsü oldu.
3) 23.10.2017: Türkiye Triatlon Federasyonunun düzenlediği İzmir Urla Aquatlon yarışmasında 4/D sınıfından öğrencimiz, Öznur Metin Türkiye ikincisi oldu.
4) 23.04.2018: 23 Nisan Satranç Turnuvasında 1/A sınıfından öğrencimiz Ege YILDIRIM, il birincisi oldu.
5) 28.05.2018: Okullar arası Masa Tenisi Turnuvasında kız ve erkek takımlarımız il ikincisi oldu.
6) 26.04.2018: 3.sınıflar arası çemberle işbirliği oyununda okulumuz erkeklerde il dördüncüsü, kızlarda il beşincisi oldu.
2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı:
1) 22.02.2019: Hatay´da gerçekleştirilen Anadolu Yıldızlar Ligi Artistik Cimnastik grup müsabakalarında okulumuz kız grubunda bölge ikincisi oldu. Genel tasnifte Ecrin ERGÜL ferdi olarak dördüncü oldu.
2) 04.03.2019: Okullar arası Cimnastik yarışmalarında, okulumuz takım halinde il birincisi oldu.
3) 12.04.2019: Okullar arası okçuluk yarışmasında Zeynep Nisa PALA il ikincisi oldu.
4) 12.04.2019: İlimizde ilk kez düzenlenen Bisiklet İl Birinciliği yarışmalarında okulumuz takım halinde il birincisi oldu.
5) 29.04.2019: Isparta Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği 1.Sınıflar Arası Kurbağacık yarışmasında okulumuz kızlarda il birincisi oldu.
6) 30.04.2019: 2.sınıflar arası bayrak yarışında okulumuz kızlarda il birincisi, erkeklerde il üçüncüsü oldu.
7) 03.05.2019: 4.sınıflar arası halat çekme yarışında okulumuz kızlarda il birincisi, erkeklerde il üçüncüsü oldu.
Sosyal-Kültürel Başarılar
1) 31.07.2015: Beyaz Bayrak için müracaat eden okulumuz yapılan denetleme sonucu 90ın üzerinde puan alarak "Beyaz Bayrak" aldı.
2) 28.03.2016: 4/F sınıfından Bahriye Beyza YILDIRIM, Orman Haftası resim yarışmasında il birincisi oldu.
3) 16.04.2018: Yeşilay Derneği´nin düzenlemiş olduğu görsel kategorideki afiş yarışmasında öğrencimiz, Kevser Ceylin ÇOBAN il birincisi oldu.
4) 05.04.2019: Yeşilay Derneği´nin düzenlemiş olduğu görsel kategorideki afiş yarışmasında öğrencimiz, Azra Nur ÇETİNKAYA il birincisi oldu.
Öğretmen :37
Öğrenci :856
Derslik :26
Çok Amaçlı Salon :1
Spor Salonu :1
Oyun Odası :2
Kütüphane Kitap Sayısı :9000
Öğretim Şekli :Tekli
Ulaşım
Davraz Mahallesi Antalya Çevre Yolu Üstü 3954 Sokak Merkez/Isparta
İl/İlçe Merkezine Uzaklık
Merkez
Sportif Etkinlikler
Halk oyunları, Satranç, Yüzme, Bisiklet, İlkokul Fiziki Etkinlikleri
Proje Çalışmaları
Birlikte Okuyoruz-Birlikte Öğreniyoruz Projesi, Değerler Eğitimi Projesi, Kardeş Okul Projesi, Okumak Gelişmektir Projesi, Atık Pil-Mavi Kapak-Atık Yağ Geri Dönüşüm Projeleri